Küçükyalı Tadilat Firması

KÜÇÜKYALI TADİLAT FİRMASI  0544 634 83 28

Maltepe’nin en eski semti Küçükyalı, kentsel dönüşüme yavaş yavaş girmiş olmasının yanı sıra, eskiliğinden kaynaklı yapısal sorunlarda barındırmaktadır. Küçükyalı da oturuyorsanız ve eviniz kentsel dönüşüme uğramadıysa, muhtemelen su tesisatından boyasına, mutfak, banyo tadilatından parkeye kadar bir sürü sorununuz var demektir.

Bugün Küçükyalı civarında tadilat yapan bir sürü firma olduğu gibi, içlerinden güvenilecek çok az firma vardır. Güvenilir bir firma, daha önce yaptığı işler ve referanslarıyla diğerlerinden ayrılır. Yardım İnşaat da 6 yıldır piyasada sayısız tadilat yapmış olmanın verdiği güven ve gururla bugün Küçükyalı tadilat firması olarak sizlerle.

 

 

Küçükyalı Tadilat İşleri
Küçükyalı Komple Tadilat Yapan

Küçükyalı tadilat firması olarak komple ev tadilatı, iç mimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

 • Bu ustayı ben mi getiricem?
 • Bu molozu ben mi attırıcam?
 • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
 • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
 • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

Küçükyalı Ev Tadilatı Örnekleri İçin——— KÜÇÜKYALI DAİRE TADİLATI

 

 

2 thoughts on “Küçükyalı Tadilat Firması

 1. İyi günler
  Altıntepe de 3+1 dairemizin tadilata ihtiyacı var. Kiracı 1 ay sonra çıkacak ve kendimiz oturacağız. Ortalama bir tadilat yaptırmak istiyoruz. Fayans, laminat parke, tesisat değişimi boya ve 5 amerikan kapı değişecek. Tahmini fiyat verebilirmisiniz?

  1. İyi günler
   Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda net fiyat vermemiz çok zor. Evinizin ne derece yıprandığını bilmemiz gerek. Ancak az yıpranmış bir ev için ortalama bir fiyat vermek gerekirse 30-35 binlira arasına evinizin işleri halledilir. Yine de bunun için 05446348328 i arayarak içmimarımızdan randevu alın ve eviniz için en uygun dekorasyon fiikirlerini ve fiyatını alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.