Yenişehir Soyak Banyo Tadilatı

Bostancı Tadilat Firması

BOSTANCI TADİLAT FİRMASI 0544 634 83 28

Bostancı, Kadıköy ün eski semtlerinden biridir. Bu eskilik neticesinde de yapıların yaşı çoktur. Kentsel dönüşüme uğramamış yada uğramasına çok olanlar içinse tadilat kaçınılmazdır. Güvenilir bir tadilat firması ile bir çok sorun halledilebilir. Bostancı tadilat firması olarak sorunlarınızı hallediyoruz.

Cadde üzerinde bulunması ve eski bir semt oluşundan dolayı Bostancı, tadilat için uygun bir yerdir. Evlerin çoğunda su tesisatı, eski mutfak ve banyo, yerlerdeki masif parkelerin aşınmış olması gibi sorunlar mevcuttur. Bu sorunları gidermek içinse kurumsal, ekibi sağlam bir firma gerekmektedir.

Bostancı Tadilat
Bostancı Tadilat Yapanlar

Bostancı tadilat firması olarak, komple ev tadilatı, içmimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

 • Bu ustayı ben mi getiricem?
 • Bu molozu ben mi attırıcam?
 • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
 • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
 • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

 

2 thoughts on “Bostancı Tadilat Firması

 1. Bostancıda evimizin salonunu değiştirmek istiyoruz. Sadece salon dekorasyonu yapıyormusunuz? Gizli ışık bandı, lamine parke, niş şeklinde tv ünitesi yaptırmak istiyoruz. Ayrıca salonumuza özel koltuk takımı ve masa takımı da istiyoruz. Bize yaklaşık bir fiyat verirmisiniz?

  1. İyi günler
   Sadece salon, banyo yada mutfak tadilatı yapıyoruz. Salonunuz için en uygun dekorasyon fikirleri ve size özel fiyatımızı almak için 05446348328 i arayarak içmimarımızdan randevu alınız. Bütçenize uygun salon dekorasyonuna birlikte karar verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.