Koşuyolu Tadilat Firması

KOŞUYOLU TADİLAT FİRMASI 0544 634 83 28

Koşuyolu, Kadıköy’ün Üsküdar ile komşu olduğu eski semtlerinden birisidir. Genel itibariyle kentsel dönüşüme pek rastlanmayan binaları tadilat ihtiyacı duymaktadır. Koşuyolu tadilat firması olarak, burada bulunan tüm tadilat işleriniz için size yardımcı oluyoruz.

Eğer Koşuyolu’nda oturuyorsanız evinizin ortalama yaşı 20 ler dedir. Bu yaşta evlerin, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, parke, kapı, boya ve mutfak dolabı ile banyo tadilatı anlamında bir sürü ihtiyacı olacaktır.

Koşuyolu Tadilat Firması

 

Firmamız, eski evinizin tüm yenileme işlemleri için size yardımcı olur. İçmimarımızın yapacağı keşif sonrası, bütçenize en uygun tadilat kalemleri çıkarılıp, mutfak ve banyo projesi çizilip, beğeniler doğrultusunda işinize başlayabiliriz.

Koşuyolu tadilat firması olarak komple ev tadilatı, içmimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

  • Bu ustayı ben mi getiricem?
  • Bu molozu ben mi attırıcam?
  • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
  • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
  • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.