Yakacık Daire Tadilatı

Yakacık daire tadilatı, diğer komple tadilatlarımız gibi a’dan z’ye yapılan tadilatlardan biridir. En az 30 yıllık apartmanlarda, eskimiş dairelerin modern ve şık hale getirilmesini sağlıyoruz.

Önce, dairenin keşfini yaptık. Sonra uygun projelerimizi 3d olarak yapıp sunumlarımızı gerçekleştirdik. Ardından malzeme seçimi, bütçe oluşturulması gibi işleri hallettik. Son olarak da uygulamaya geçtik. Uygulama süreci ve tüm planları aşağıda sıraladık.

Mutfak Dolabı

Kapı

Laminat Parke

Boya Rutubet İşlemleri

Pencerelerin Komple Değişimi

Banyo Fayansının Yenilenmesi

Banyo Dolabı ve Duşakabin

Yakacık daire tadilatı, diğer tadilatlarımız gibi tadilat örneklerimiz başlığı altında bulabileceğiniz bir tadilattır. Tüm projelerimizde a’dan z’ ye planlama, projelendirme, hesaplama ve sunum sıralamalarını kullanıyoruz. Önce keşif yaparak evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalem kalem yazıyoruz. Sonra bu yazdığımız başlıkları fiyatlandırarak bütçenizi oluşturuyoruz. Devamında sözleşme ve anlaşma aşamalarını yapıp 3d olarak projelendirme yapıyoruz. Proje sonrasında uygulama işlerine başlayıp evinizin ihtiyacı olan her şeyi doğru ve düzgün bir şekilde yapıyoruz.

Teslim süresince sizin onayınızı alarak tüm işlemleri bitiriyor ve son dokunuşları sizinle birlikte yapıyoruz. Yakacık daire tadilatı gibi diğer tüm tadilatlarımız içinde bu şekilde prosedür işliyor.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak istiyorsanız ve kendi başınıza komple ev tadilatı yapmak isterseniz aşağıda linkini bıraktığım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. A’dan Z’ye tüm tadilat fikirleri ve işleyişini, nerden başlanılır sorusunun cevabını, bütçe oluşturmayı, bu yazımızda görebilir ve uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

İçerik Burada———————>>>>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR?

İnstagram Sayfamız: ———->>>>>>>> TADİLAT MİMARI

Yakacık Daire Tadilatı
Yakacık