Ataşehir Daire Tadilatı

Ataşehir Tadilat

Ataşehir tadilat olarak yaptığımız   ve A’dan Z’ye komple tadilatını gerçekleştirdiğimiz dairede değişik tasarımlar ile göze hoş gelen kullanışlı bir dekorasyon yaptık. Farklı fikirlerin, farklı tavan uygulamalarının bolca kullanıldığı bu tadilatımızda, gözalıcı bir dekorasyona imza attık.

Ataşehir Tadilat İçin Yapılanlar

Önce keşif yapılarak işe başladık. Sonra ev sahipleriyle beraber tasarım ve projelendirme süreçlerini yaptık. Ardından uygulama aşamasına geçildi. Tüm alt yapı ve üst yapı uygulama aşamasıyla profesyonelce geliştirdik ve ortaya koyduk. Aşağıda sırasıyla yaptıklarımız mevcuttur.

1- Pis ve temiz su tesisatının değişimini yaptık.

2- Elektrik tesisatlarını yeniden yaptık

3- Alçıpan tavan havuzları ve gizli ışıklarını yaptık

4- Salon için niş tv ünitesi yaptık

5- Salon için gizli ışık bandı uygulaması yaptık

6- Koridor duvarına niş uygulaması yaptık

7- Tüm evin laminat parkelerini değiştirdik.

8- Evin eski kapılarını tabanca ile yerinde boyadık

9- High Gloss mutfak dolabı ve desenli kapak yaptık

10- Çimstone tezgah ve çift gözlü evye yaptık

11- Yatak odasına ve evin küçük odasına dolaplar yaptık

Neden Biz?

Ataşehir tadilat, diğer tadilatlarımız gibi tadilat örneklerimiz başlığı altında bulabileceğiniz bir tadilattır. Tüm projelerimizde a’dan z’ ye planlama, projelendirme, hesaplama ve sunum sıralamalarını kullanıyoruz. Önce keşif yaparak evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalem kalem yazıyoruz. Sonra bu yazdığımız başlıkları fiyatlandırarak bütçenizi oluşturuyoruz. Devamında sözleşme ve anlaşma aşamalarını yapıp 3d olarak projelendirme yapıyoruz. Proje sonrasında uygulama işlerine başlayıp evinizin ihtiyacı olan herşeyi doğru ve düzgün bir şekilde yapıyoruz.

Teslim süresince sizin onayınızı alarak tüm işlemleri bitiriyor ve son dokunuşları sizinle birlikte yapıyoruz. Ataşehir tadilat gibi diğer tüm tadilatlarımız içinde bu şekilde prosedür işliyor.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak istiyorsanız ve kendi başınıza komple ev tadilatı yapmak isterseniz aşağıda linkini bıraktığım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. A’dan Z’ye tüm tadilat fikirleri ve işleyişini, nerden başlanılır sorusunun cevabını, bütçe oluşturmayı, bu yazımızda görebilir ve uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

İçerik Burada———————>>>>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR?

İnstagram Sayfamız: ———->>>>>>>> TADİLAT MİMARI