Ataşehir Petshop Dekorasyonu

Petshop Dekorasyonu

Petshop ve hayvan kuaförlerinin dekorasyonu/tadilatı için gerekli tüm işlemleri yapıyoruz. 

  • Yıkama alanlarının oluşturulması
  • Kesim masaları ve gerekli düzeneklerin oluşturulması
  • PVC zemin kaplamaları
  • Tüm tesisat düzeneği
  • Petshoplar için mama rafları
  • Ahşap vitrin rafları ve süslemeleri
  • Alçıpan dekor duvar kapamaları

Bunun yanı sıra, kedi rafları ve duvardan sabit kedi basamakları da yapıyoruz. Fotoğraflarda örneklerini görebilirsiniz. Küçük dostlarımız için gerekli tüm ekipmanların oluşturulması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petshop tdekorasyonu, diğer tadilatlarımız gibi tadilat örneklerimiz başlığı altında bulabileceğiniz bir tadilattır. Tüm projelerimizde a’dan z’ ye planlama, projelendirme, hesaplama ve sunum sıralamalarını kullanıyoruz. Önce keşif yaparak evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalem kalem yazıyoruz. Sonra bu yazdığımız başlıkları fiyatlandırarak bütçenizi oluşturuyoruz. Devamında sözleşme ve anlaşma aşamalarını yapıp 3d olarak projelendirme yapıyoruz. Proje sonrasında uygulama işlerine başlayıp evinizin ihtiyacı olan herşeyi doğru ve düzgün bir şekilde yapıyoruz.

Teslim süresince sizin onayınızı alarak tüm işlemleri bitiriyor ve son dokunuşları sizinle birlikte yapıyoruz. Petshop dekorasyonu gibi diğer tüm tadilatlarımız içinde bu şekilde prosedür işliyor.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak istiyorsanız ve kendi başınıza komple ev tadilatı yapmak isterseniz aşağıda linkini bıraktığım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. A’dan Z’ye tüm tadilat fikirleri ve işleyişini, nerden başlanılır sorusunun cevabını, bütçe oluşturmayı, bu yazımızda görebilir ve uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

İçerik Burada———————>>>>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR?

İnstagram Sayfamız: ———->>>>>>>> TADİLAT MİMARI