Banyo Tadilatı Yaptırmak

Banyonuz mu eski? Yoksa tesisatınız mı bozuldu? Dert etmeyin, ücretsiz keşiflerimiz ile evinize gelelim ve banyo tadilatı için ihtiyacı olan modern bir görünüme kavuşmasını sağlayalım. İstanbul Anadolu Yakası için sizin belirleyeceğiniz bir tarihte gelelim ve birlik banyonuz için neler yapabiliriz karar verelim..

Nasıl Banyo Tadilatı Yapılır?

Eski ve yıpranmış banyoların belli başlı sorunları vardır. Örneğin eski küvet yüksek ve kullanışsızdır, lavabo çatlak yada su kaçırıyordur. Alt komşunuza ufak ufak sızıntılar başlamıştır. Duşakabininiz siyahlamış solmuş ve pislik yuvası haline gelmiştir. Kullanışsız bir görüntü ve üstünüze üstünüze gelen duvarları vardır. Eskimiş seramiklerin bazısı kabarmış, bazısı kırılmıştır. Tüm bunlar için;

Böyle durumlarda bizi çağırırsınız ve sizin;

  • Komple pis ve temiz su tesisatınızı yenileyelim
  • Eski ve şişmiş fayanslarınızı kazıyıp sıva ile düzeltelim
  • Yeni ve modern görünümlü seramikleri uygulayalım
  • Projenizi yapıp yıkanma alanı, banyo dolabı, klozet ve çamaşır makinenizin konumunu belirliyelim
  • Temper camlı duşakabinler
  • Zemin üzerine su izolasyonlu yıkanma alanları
  • Gömme rezervuarlı klozetler
  • Asma banyo dolapları takalım

Banyo Tadilatı İçin Mağazamıza Bekleriz

Banyo tadilatı için mağazamızda daha bir sürü farklı görsel, farklı fikir ve banyonuzu baştan yaratacak güzellikleri bulabilirsiniz. Örneğin her bütçeye uyan farklı çözümler, banyoları rahatlık mekanı haline getirecek fikirlerle size yardımcı olmak için buradayız. Böylece siz gözlerinizi kapayın ve sadece hayal edin. Mekanlarınız için en iyisini biz tasarlayalım ve uygulayalım.

Önce evinize gelip keşif yapalım. Sonra banyonuza uygun proje çizelim. Ardından proje uygulaması yapalım. Sonrasında 3d ile fayans, banyo dolabı, duşakabin seçimlerini oturtalım. Son olarak uzman ustalarımız projeyi uygulasın ve banyonuz hayallerinize ulaşsın.

Tek yapmanız gereken 0544 634 83 28 numaralı telefonu aramak!

Komple ev tadilatı yaptırmak için. Eski evlerin yenilenmesi konusunda bilgi sahibi olmak için. Fikirlerinizi danışmak için. Lütfen bu yazımızı okuyun. A’dan Z’ye tüm tadilat konularında yardımcı olalım. Aklınıza gelen herhangi bir sorunda whatsapp iletişim hattımızdan iletişime geçebilirsiniz..

Komple Tadilat Yaptırmak: ———–>>>> KOMPLE TADİLAT NASIL YAPILIR

İnstagram Sayfamız: ——————–>>>> TADİLAT MİMARI

Banyo Tadilatlarından Bazıları