Kadosan Servis Tadilatı

Kadosan Servis Tadilatı

Kadosan servis tadilatı, araç servis tadilatı yada herhangi bir servis tadilatlarını titizlikle yapıyoruz. Bir servis için gereken tüm çalışmaları, projeleri ve uygulamaları uzman kadromuz, deneyimli mimarımız eşliğinde zamanında teslim ediyoruz.

Yaptığımız servis tadilatlarında yaptığımız uygulamalar,

  • Komple elektrik tesisatı
  • Başıçlı hava, kompressör tessiatları
  • Duvar boya ve fayans uygulamaları
  • Zemine helikopter şap yapılması
  • Ofis katları için alçıpan bölme duvar
  • Tüm tavana farklı açılarda gergi tavan yapımı
  • Pis ve temiz su hatları

Kadosan servis tadilatı, diğer tadilatlarımız gibi tadilat örneklerimiz başlığı altında bulabileceğiniz bir tadilattır. Tüm projelerimizde a’dan z’ ye planlama, projelendirme, hesaplama ve sunum sıralamalarını kullanıyoruz. Önce keşif yaparak evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalem kalem yazıyoruz. Sonra bu yazdığımız başlıkları fiyatlandırarak bütçenizi oluşturuyoruz. Devamında sözleşme ve anlaşma aşamalarını yapıp 3d olarak projelendirme yapıyoruz. Proje sonrasında uygulama işlerine başlayıp evinizin ihtiyacı olan her şeyi doğru ve düzgün bir şekilde yapıyoruz.

Teslim süresince sizin onayınızı alarak tüm işlemleri bitiriyor ve son dokunuşları sizinle birlikte yapıyoruz. Kadosan servis tadilatı gibi diğer tüm tadilatlarımız içinde bu şekilde prosedür işliyor.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak istiyorsanız ve kendi başınıza komple ev tadilatı yapmak isterseniz aşağıda linkini bıraktığım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. A’dan Z’ye tüm tadilat fikirleri ve işleyişini, nerden başlanılır sorusunun cevabını, bütçe oluşturmayı, bu yazımızda görebilir ve uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

İçerik Burada———————>>>>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR?

İnstagram Sayfamız: ———->>>>>>>> TADİLAT MİMARI