Mutfak Tadilatı (Mutfak Dolabı Yaptırmak)

Eskimiş ve hatta her yerinden şişmiş mutfak dolaplarınızın görüntüsünden artık bıktıysanız size en güzel çözümlerimizle buradayız. Birbirinden güzel model ve kullanım kolaylığı sağlayan mutfakları sizin için projelendirip yapıyoruz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle mutfağınız ölçüsünü alıp sizin istediğiniz standartları belirliyoruz. Bunlar;

  • MDF Lam gövde
  • Stoplu menteşe ve ray
  • Akrilik, Membran, Glosspan, Lake kapak seçenekleri
  • Kör köşe çözümleri
  • Kiler dolapları
  • Ankastre setler
  • Çimstone, Granit, Mermerit tezgah çeşitleri
  • Cam mozaik yada seramik tezgah araları

gibi seçenekleri sunuyoruz ve daha sonra 3d olarak mutfağınızın görüntüsünü meydana çıkarıyoruz. Böylece bu görüntü gerçek haline en yakın şekilde çiziliyor. Daha sonra eski mutfağınız sökülüp gerekli tadilat işlemleri bitirildikten sonra atölyemizde hazırladığımız mutfağınızın dolaplarını getirip yerine kuruyoruz.

Şeffaf Süreç Garantili Teslimat

Tüm bu süreçler şeffaf işler ve tamamen sizin kontrolünüzde olur. Aklınıza takılan herhangi bir soru işaretinde hemen bize ulaşıp gerekli değişiklikleri yaptırabilirsiniz. Size verilen teslim zamanından önce hazırlıklar tamamlanır ve evinize kurulmak üzere getirilir. Daha önce size verdiğimiz 3d model ile kontrolü yapılarak bire bir, renk, doku, şekil olarak aynısını alırsınız.

Dolaplarınızı kurulduktan sonra da tezgah ölçüsü alıp yeni tezgahınızı yapıyoruz. Mutfak tezgahı 3 gün içinde getirip

Eskiyi Unutun.. Hayal Edin Yapalım!

Eski dolaplarınızla ömrünüzü tüketmeyin artık. Gelelim ve sizin hayalinize en uygun mutfak dolabını tasarlayıp yapalım. İstanbul Anadolu yakası için ücretsiz keşiflerle eviniz için en uygun, hesaplı ve güzel seçenekleri belirleyelim.Tek yapmanız gereken 0544 634 83 28 numaralı telefonu aramak!

Komple tadilat yaptırmak isterseniz ve yardımcı olmamızı istiyorsanız lütfen diğer yazılarımızı okuyun. Mutfak yaptırmak, tadilat yaptırmak yada herhangi bir tamirat işi yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bloğumuzu okumak.

Komple tadilat nasıl yapılır?

Komple tadilat yapımı, tesisat ve eviniz için lazım olan tüm tadilat konularında fikir almak ve merak ettikleriniz, aradığınız cevaplar için bloğumuzu okuyun. Bize soru sormak istiyorsanız 0544 634 83 28 numaralı telefondan ve whatsapp hattından istediğinizi sorabilirsiniz.

Tadilat Bloğumuz İçin: — ——–>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR

İnstagram için : ———————->>>>>TADİLAT MİMARİ

Mutfak Dolabı Modellerimiz İçin —->>>> MUTFAK DOLABI MODELLERİ

Farklı Mutfak Modellerimiz