Gebze H&T Güzellik Merkezi Projesi

Estetik Kliniği Projesi

Estetik kliniği projesi, yaptığımız elit projelerden biri. Sevgili doktorumuz sayın Teoman PARMAKSIZOĞLU’nun planlaması ve yönlendirmeleriyle kusursuz bir proje.

Estetik kliniği projesi, anahtar teslim tadilat işlerimizden biridir. Önce, kliniğin keşfini yaptık. Sonra kliniğin sahibi ve planlama müdürleri ile gerekli olan odaları belirledik. Karşılama, satış ofisi gibi bölümleri en ince ayrıntısına kadar çizdik. Ardından, 3d olarak en estetik nasıl yapılır sorusuna cevap aradık. Elimizden geldiğince en iyisini yaratmaya çalıştık.

Aşağıda A’dan Z’ye tüm yapılanları bulabilirsiniz.

Alçıpan Tavan Uygulamaları

Alçıpan Oval Bölme Duvarları

Spot ve Ses Sistemi

Komple Alçı ve Boya

Parlak Granit Zemin Uygulaması

Mobilya ve Duvar İçi Kapılar

Mutfak Dolapları

Giyinme Odaları

Caddebostan ofis tadilatı, diğer tadilatlarımız gibi tadilat örneklerimiz başlığı altında bulabileceğiniz bir tadilattır. Tüm projelerimizde a’dan z’ ye planlama, projelendirme, hesaplama ve sunum sıralamalarını kullanıyoruz. Önce keşif yaparak evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalem kalem yazıyoruz. Sonra bu yazdığımız başlıkları fiyatlandırarak bütçenizi oluşturuyoruz. Devamında sözleşme ve anlaşma aşamalarını yapıp 3d olarak projelendirme yapıyoruz. Proje sonrasında uygulama işlerine başlayıp evinizin ihtiyacı olan herşeyi doğru ve düzgün bir şekilde yapıyoruz.

Teslim süresince sizin onayınızı alarak tüm işlemleri bitiriyor ve son dokunuşları sizinle birlikte yapıyoruz. Caddebostan ofis tadilatı gibi diğer tüm tadilatlarımız içinde bu şekilde prosedür işliyor.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak istiyorsanız ve kendi başınıza komple ev tadilatı yapmak isterseniz aşağıda linkini bıraktığım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. A’dan Z’ye tüm tadilat fikirleri ve işleyişini, nerden başlanılır sorusunun cevabını, bütçe oluşturmayı, bu yazımızda görebilir ve uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

İçerik Burada———————>>>>>>>> KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILIR?

İnstagram Sayfamız: ———->>>>>>>> TADİLAT MİMARI