Ataşehir Daire Tadilatı

Ataşehir Tadilat Firması

ATAŞEHİR TADİLAT FİRMASI 0544 634 83 28

Ataşehir tadilat firması olarak, yeni yapılaşmanın hızla devam ettiği bir bölgede, sizler için farklı dekorasyon fikirleri vermeye geldik. Binanın yeni olmasının, içinde yapılacak değişiklik gerekliliğini düşünmeniz gerek. Özellikle perdeler, oturma grupları, halılar ve bunların uyumları konusunda bir uzmana ihtiyacınız olacaktır. Biz sizin aradığınız o uzman görüşünün tam kalbindeyiz.

Ataşehir TADİLAT
Ataşehir Tadilat Firması

Ataşehir tadilat firması olarak komple ev tadilatı, içmimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

 • Bu ustayı ben mi getiricem?
 • Bu molozu ben mi attırıcam?
 • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
 • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
 • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

 

4 thoughts on “Ataşehir Tadilat Firması

 1. Batı ataşehirde 2+1 evimize komple dekorasyon yaptırmak istiyoruz, ortalama ne kadara çıkar acaba?

  1. İyi günler Demet Hanım, genellikle ortalama fiyat veremiyoruz. Bu sizin seçimlerinizle alakalı olarak değşim gösterir. Arzu ederseniz bizi arayın ücretsiz keşif yapıp uygun fiyatı gönderelim

 2. Sadece banyo yapıyormusunuz? Bizim 4 m2 lik küçük bir banyomuz var fayanslarını değiştirmek istiyoruz. Bir de banyo dolabını değiştirmek istiyoruz yardımcı olurmusunuz?

  1. İyi günler
   Banyonuzun durumunu görmeden bir fiyat verme şansımız yok. Ancak yapıştırma fayans yapılırsa çok büyük bir masraf çıkmadan modern bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun için ücretsiz keşifimizden yararlanın ve 05446348328 arayın. İçmimarımız size gerekli fikirleri verecek ve fiyat çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.