Kadıköy Tadilat Firması

KADIKÖY TADİLAT FİRMASI 0544 634 83 28

Kadıköy tadilat firması olarak İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Kadıköy, son zamanlarda yürütülen kentsel dönüşüm faaliyetlerinin de bir bakıma merkezi. Özellikle Bağdat caddesi ve civarında günün her saati moloz kamyonu görmemek çok zor.

Bunun yanı sıra Kadıköy ün merkezinde bulunan mahalle ve semtlerinde ise kentsel dönüşüm zor yapılmaktadır. Örneğin Rasimpaşa, Hasanpaşa, Yeldeğirmeni gibi mahallelerde kentsel dönüşüme girmek çok zordur. Gerek yapıların tarihi oluşu, gerek bitişik nizamdan kaynaklı arsa darlığı nedeniyle şuan için müteahhitlerin cazibe merkezi sayılmaz.

Tabi böyle olunca bu bölgede ki binalar ve dairelerinin de tadilata ihtiyacı oluyor. 40 yıllık dairelerin su tesisatı, elektrik tesisatı, duvarlarında ki sıvalar, mutfak dolapları ve banyoları değişim için “s.o.s” veriyor.

Kadıköy Tadilat İşleri

Bu durumda güvenilir ve işi zamanında teslim edecek bir firma arayışı başlıyor haliyle. Öncelikle ücretsiz keşiflerimizden yararlanıyorsunuz. İçmimarımız evinize gelip sizinle hayallerinizi anlattığınız bir sohbet yapıyor. Sonra da ölçü faslı tabi ki. Tüm bunlardan sonra size en uygun tadilat bütçesini çıkarıp size sunuyoruz. Ardından da projelendirme başlıyor tabiki. Mutfak ve banyonuz için en uygun yerleştirme ve dolap şekilleri bire bir renk ve tasarımla size sunuluyor.

Bizimle çalıştığınızda;

 • Bu ustayı ben mi getiricem?
 • Bu molozu ben mi attırıcam?
 • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
 • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
 • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

Kadıköy Tadilat Örnekleri İçin————— KADIKÖY TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

 

3 thoughts on “Kadıköy Tadilat Firması

 1. Selam,
  Kadıköy yeldeğirmeninde komple tadilatımız olacak. Bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 2. Selamiçeşmede 2+1 evimiz çok eski. Birazcık düzeltmek istiyoruz ama bütçemiz çok kısıtlı. Yani 10-15 binlira gibi bir bütçeyle bize yardımcı olurmusunuz?

  1. İyi günler,
   Evinize keşif yapıp şuanki durumuna göre değerlendirme yapabiliriz. Ancak ortalama yıpranmış bir evin seçimlerin durumuna göre 15000 tl civarına yapılma ihitmali vardır. Keşif için lütfen 05446348328 i arayın ve içmimarımızdan randevu alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.