Çengelköy Tadilat Firması

Çengelköy İstanbul un en eski semtlerinden birisi. Boğaza olan yakınlığı, eski ahşap evleriyle İstanbul un tarihi dokusunu yansıtıyor. Bu bölge tadilat isteyen bir çok yapıya sahip. Daha önceki şu yazımızda eski semtlerin kentsel dönüşümle neleri beklediğini yazmıştım. Ama Çengelköy kentsel dönüşüm için bile çok eski bir yer. Gelin şimdi Çengelköy tadilat firması olarak size nasıl yardım ederiz ona bakalım.

Öncelikle sadece Çengelköy değil, Kirazlıtepe, Yavuztürk gibi mahallelerde de durum aslında biraz aynı. Boğaza nazır ama çoğunlukla gecekondu veya bilinçsiz yapılaşma ile bir çeşit şehirleşme hakim. Bu bölgede mimari bir yaklaşım söz konusu bile değil. Genel olarak eskimiş binalar komple tadilat işlerine girişildiğinde büyük masraflardan kaçınırlar. Bu masraflar o bölge için çok da istenilen durumlar değil.

             Çengelköy Tadilat
                 Kanlıca Tadilat

Bizimle Çalışmak Sizi Rahatlatır

Çengelköy tadilat firması olarak komple ev tadilatı, iç mimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

  • Bu ustayı ben mi getiricem?
  • Bu molozu ben mi attırıcam?
  • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
  • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
  • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.