Kartal Banyo Tadilatı

Kartal Tadilat Firması

KARTAL TADİLAT FİRMASI 0544 634 83 28

Kartal tadilat firması olarak eskimiş evinizin su, elektrik tesisatı,  parke, kapı, mutfak dolabı, banyo tadilatı, alçı sıva ve boya işleri gibi komple tadilat gerektiren durumlara ihtiyacı olduğunda size en yakın firma olarak yanınızdayız.

Komple tadilatlarınız için ücretsiz keşiflerimizden yararlanabilir, içmimarımızın size vereceği tavsiyeler üzerine evinizi baştan yaratabilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre insanlara zor gelen iki durum varmış. Bu durumlarda insanlar çok stres yapar ve sağlıkları tehlikeye girermiş. Bu durumlar ev taşıması ve tadilat durumları. Bugün tadilat sıkıntısını sizin üzerinizden alıp, sizi sağlıklı günlere kavuşturmak için biz varız.

Kartal Banyo Tadilatı
Kartal Daire Tadilatı
Uğurmumcu Tadilat

Kartal tadilat firması olarak komple ev tadilatı, içmimari proje ve sunum hizmetlerimiz mevcuttur. Günümüz koşullarında, yükselen tamir ve tadilat masrafları ile yapmak istediğiniz tadilatın birebir hayal ettiğiniz şekilde olmasını istersiniz. Çünkü deneme yanılmalara ayıracak ne vaktiniz ne de paranız yok. Biz size evinize en uygun projeyi hazırlayıp bire bir aynısını ortaya koyarak iş yapıyoruz. Deneyimli iç mimarımız evinize ve zevkinize en uygun kombinasyonu bularak sizi yönlendiriyor ve bu şekilde hayalinizde ki eve kavuşuyorsunuz.

Bizimle çalıştığınızda;

  • Bu ustayı ben mi getiricem?
  • Bu molozu ben mi attırıcam?
  • Bu malzemeleri ben mi alıcam?
  • İşçilere ben mi yemek temin edicem?
  • Ustalara ben mi proje göstericem?

Sorularını sormanıza gerek kalmıyor. Çünkü hepsini biz yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında tamamen sizin istekleriniz tatbik ediliyor. Siz sadece zaman zaman eve gelip işlerin nasıl gittiğiniz kontrol ediyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ustayla görüşmeniz söz konusu olmuyor.

Firmamız, deneyimli kadrosu, iş takip sistemi ve güvenilir ödeme planıyla bu konuda size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak.

Tadilat sıkıcı ve meşakkatli bir iş. İşi ehline. Yani bize bırakın. Sıkıntınızı mutluluğa dönüştürelim…

 

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

Kartal Tadilat Örnekleri İçin —————– KARTAL TADİLAT ÖRNEKLERİ

 

 

2 thoughts on “Kartal Tadilat Firması

    1. Tabi ki. Kartal bölgesi tamamiyle hizmet alanımız içindedir. Tek yapmanız gereken 0541 261 77 60 numaralı telefonu arayıp randevu almak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.