serkan@tadilatmimari.com / 0544 634 83 28

Siz Tadilatın Sadece Tadını Çıkarın, Stresi Bize Bırakın

%100 Memnuniyet Garantisi Veriyoruz. Siz Memnun Kalana Kadar İşimiz Bitmez.

Form Dolduracaksınız ve Sizinle İletişime Geçilecek

Anahtar Teslim Hizmet

 Hiçbir usta ile muhattap olmadan, hiç yorulmadan, stres yapmadan veya endişelenmeden istediğiniz yepyeni eve kavuşacaksınız.

Ücretsiz Keşif

Tamamen ücretsiz bir şekilde adresinize gelip isteklerinize göre fiyat teklifi yapıyoruz.

3D Çizim

İster yapmak istediklerinizi bize tarif edin, ister seçimleri bize bırakın. Hepsi için önceden 3D model hazırlıyoruz.

Fiyat / Performans Hizmet

İç mimarlık firması olarak rakiplerimize göre verdiğimiz fiyata göre en kaliteli işi yapıyoruz. 

Öncelikle Hangi Firmalar İle Çalışmamalısınız Bundan Bahsedelim.

Tembel Usta
Serkan Suphi Teker

Bizim Ne Farkımız Var?

Bazı Önceki Çalışmalarımız

Komple Ev Tadilat
Tadilat Mimarı
Kozyatağı Ev Tadilatı
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0

Bazı Geçmiş Müşterilerimizin Hakkımızdaki Düşünceleri

Peki Neden Tadilat Yaptırmalısınız?

Ev Tadilat

Sınırlı Kontenjanlar

Bildiğiniz gibi tadilat kolay bir iş değil. Bu yüzden aylık olarak sınırlı sayıda müşteri alıyoruz. 

 

Çok geç olmadan sıranızı kapın!

Sıkça Sorulan Sorular

Keşfi kim yapıyor nasıl değerlendiriliyor?

Keşif uzaman iç mimar arkadaşlarımızca yapılıyor. Gerekli ölçüm ve durum tespitine dayanarak ustalarımızca değerlendirilip o günün piyasa koşullarına göre fiyatlandırılıyor. Yalnızca mobilya ve mutfak gibi üretim gerektiren işler proje çizimi sonrası net olarak fiyatlandırılır.

Kısmen yapılabilir. Estetik unsuru olan malzemeyi (seramik, parke, duşakabin, musluk, batarya, klozet) siz istediğiniz yapı market yada mobilyacıdan temin edebilirsiniz. Ancak inşaat ara malzemeleri (kum, çimento, strafor, alçı, boya, yapıştırıcı, derz, artı vb) tarafımızca alınır.

Anahtar teslim işlerde hiçbir şekilde size malzeme dayatılması söz konusu olmaz. Çoğunlukla fiyat tekliflerimizde malzeme ismi yazmak yerine rakam yazarız. Bu rakamlar dahilinde sizin seçeceğiniz malzeme kullanılır. Siz eğer ki daha pahalı malzeme kullanmak isterseniz tutanak tutulup güncel rakam fiyat listemize eklenir. Aynı şekilde yazdığımızdan daha ucuz bir ürün seçerseniz aynı şekilde fiyat listemizden çıkarılır

Mağazamızda aradığınız her şey yok. Çünkü dekorasyon dünyası milyonlarca çeşitten oluşan, modaya göre değişiklik gösteren büyük bir dünya. Sizin mekanınız için hayal ettiğiniz, daha önce kafanızda belirlediğiniz ne varsa, biz onu bulup kullanıyoruz.

Evinizin uyumlu olarak dekore edilmesi bizim birinci görevimiz. Bu konuda iç mimarlarımız size boya, parke, mobilya rengi, perde rengi gibi konularda yardımcı oluyorlar. Eviniz birbiriyle uyumlu ürünlerle muhteşem gözüküyor.

Tadilat başlangıcında odalarınızın nasıl döşenmesi gerektiğini size iç mimarımız belirtir. Sizin kafanızda ki döşeme şekliyle karşılaştırılır ve en uygun yöntem geliştirilir. Bu şekilde yeni yapılmasını düşündüğünüz elektirik, data ve tv hatlarının yerlerini de belirlemiş oluruz.

Evinize yapılacak mutfak projeleri 3D olarak birebire %90 uyumlu şekilde çizilir ve size sunulur. Önceden mutfağınızla ilgili herşey hakkında bilgi sahibi olur asla istemediğiniz bir görüntüyle karşılaşmazsınız.

Tadilat genel olarak en kaba ve en çok ses yapacak işlerle başlar, estetik işlerle son bulur. Tadilatınızla ilgilenen iç mimar arkadaşımız gerekli kordinasyonu yaparak size tadilat başında “ilerleme planı” verir. Bu plan dahilinde gün gün ne yapıldığınız takip edersiniz. Evinizden uzakta yada çalışıyorsanız da whatsapp üzerinden foto paylaşımı yapılarak sizi bilgilendiririz.

Tadilat boyunca ortaya çıkan tüm sorunlarla biz ilgileniriz. Sizi tadilat süresince yapmanız gereken tek şey seçim yapmak olacaktır.

İş başlangıcında sizinle bir sözleşme imzalarız. Bu sözleşmenin maddelerinde iş esnasında sizden kaynaklanan fikir değişikliği yada malzeme değişikliği gibi unsurlar yeniden fiyatlandırılıp size belirtilir ve tutanak haline getirilir. Sizin onayınız olmadan asla rakamlara ekleme yapılmaz.

Ustalarımız gerekli yetkinliğe sahip işini bilen tecrubeli insanlardan oluşmaktadır. Ancak bazı insani sebeblerle işi aksatma durumları olabiliyor. Böyle durumlarda aynı yetkinliğe sahip başka bir usta ile yolumuza devam ediyoruz. Sizin şantiyenizde herhangi bir ustanın ne yaptığının sorumlusu siz değil biziz. Sözleşme de belirlenen teslim tarihini aşmayacak şekilde gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılır.

Eğer ki böyle bir durumunuz varsa evinizin bağlı bulunduğu belediyeden tadilat öncesi “tadilat izni” alıyoruz. Belli bir sürü apartman girişine izni asarak tadilata başlıyoruz. Yasal tadilat saatleri haftaiçi 9.00 – 18.00 saatleri, cumartesi de 10.00 – 17.00 saatleridir. Bu saatler dahilinde çalışmamızı sürdürüyoruz.